GPC - Powerlifting Slovakia

Home Reports 2007
Reports 2007
8. ročník Majstrovstiev Bardejova v tlaku na lavičke neregistrovaných pretekárov Print
Sunday, 09 December 2007
There are no translations available.

Dňa 9.12.2007 sa konal v Bardejove v príjemnom prostredí fitness Matej už 8.ročník otvorených majstrovstiev Bardejova neregistrovaných pretekárov.

 
TOP Benchpress v Brně Print
Friday, 16 November 2007
There are no translations available.

V sobotu 10.listopadu se v Brně v rámci veletrhu Sportlife konala poslední letošní bencherská soutěž a to TOP Benchpress. Soutěži přihlíželo cca 500-700 diváků, kteří zvláště poslední závodníky mohutně povzbuzovali. Akci zaštítily firmy sportovní výživa Smartlabs a Metalpower.cz. Do každé z kategorií byli závodníci nominováni podle výkonů z letošního roku v této disciplíně. V kategoriích Junioři, Ženy a Veteráni po třech a v Open startovalo sedm závodníků.

 
Medailový návrat z Majstrovstiev sveta v Rusku Print
Friday, 09 November 2007
There are no translations available.

Hneď po ukončení 1.ligy v sobotu dňa 27.10.2007 vo večerných hodinách, sedem ľudí z KSTaK Matej Bardejov pobalilo veci a rozhodlo sa využiť možnosť zúčastniť sa MS v powerliftingu a benchpresse. Vycestovali na dlhú viac ako 5 000 km cestu do ďalekého Ruska. MS federácie WPC/WPO sa konali v meste Togliatti asi 50km od mesta Samara, ktoré nás privítali pochmúrnym, zapršaným počasím a bombovým atentátom, pri ktorom akýsi šialenec usmrtil 8 ľudí a okolo 50 pritom zranil. Stalo sa to necelých 400 m od nášho hotela. O bezpečnosť súťaže sa tak museli starať špeciálne ruské jednotky. Nič z toho však neubralo chuť a súťažnú náladu nášho teamu.

 
Veľká oslava v Bardejove Print
Sunday, 21 October 2007
There are no translations available.

Dňa 17.10.2007 sa v reštaurácii Šport hotel Bardejov zišlo mnoho známych ľudí zo sveta športu, hlavne športu zvaného silový trojboj. Prečo? Oslavovalo sa totiž okrúhlych 60 rokov prezidenta klubu KSTaK Matej Bardejov - Jána Mateja.

 
Kosturová a Babej absolútnymi víťazmi GP dorastencov Print
Sunday, 07 October 2007
There are no translations available.

Tohtoročná GP Slovakia bola poznamenaná ako každoročne vinikajúcou úrovňou o ktorú sa postarali organizátori tejto súťaže za čo im patrí veľká vďaka. Súťaž nemala žiadnu chybu, perfektné ozvučenie, pohotovosť nakladačov, výborný hlásateľ a pre trénerov a pretekárov prehľadné sledovanie priebehu súťaže. Organizátori pripravili skvelé ceny, výborný program čo určite zanechalo silný dojem aj na účasnikov u iných štátov, z Rakúska, Maďarska či Česka.

 
Slabá komunikácia organizátorov Print
Monday, 17 September 2007
There are no translations available.

Skôr ako sa dostanem k podstate a k dianiu na samotnej súťaži musím povedať, že to bola veľmi zaujímavá a náučná cesta, ktorá obohatila obzor našich znalostí, pretože sme cestovali autom skoro cez celý stred Európy. Veľmi zaujímavé bolo spoznávanie takýchto miest akými sú: Janov, Benátky v Taliansku, či mesto Cannes, známe svetovými filmovými festivalmi, Nice, alebo Monaco, taktiež známe mesto pláží - S.Tropez.

 
Historický úspech z Majstrovstiev Európy juniorov 2007 Print
Monday, 18 June 2007
There are no translations available.

V dňoch od 12. - 16. júna sa konali v bulharskej Sofii 13. Majstrovstvá Európy v silovom trojboji junioriek a 23. Majstrovstvá Európy v silovom trojboji juniorov. Zo Slovenska tam štartovalo spolu 10 pretekárov, ktorí sa však na tomto šampionáte museli zúčastniť bez akejkoľvek podpory nášho zväzu, t. j. že zväz neprispel ani jednou korunou. Všetci tak museli cestovať na vlastné náklady a zaplatiť si štartovné, doping a ubytovanie.

 GPC - Powerlifting Slovakia © 2018, Visit rate: 5584057 (456), Creating and hosting by Kyber System