GPC - Powerlifting Slovakia

Home Reports 2008
Reports 2008
Súťažný rok 2008 Print
Tuesday, 30 December 2008
There are no translations available.

altUž onedlho nám končí rok 2008, pre nás pretekárov určite zaujímavý a veľmi súťažný, keďže nastal čas zhodnotiť účinkovanie nás pretekárov, dovoľte aby som aj ja v krátkosti vyhodnotil z pohľadu trénera súťažný rok 2008 v silovom trojboji a tlaku na lavičke.

Pod hlavičkou SZKFB (Slovenský zväz kulturistiky, fitness a bodyfitness) a za jeho výdatnej finančnej podpory ako aj podpory sponzorov sme tento rok mali možnosť súťažiť na viac ako  ôsmych domácich a štyroch medzinárodných súťažiach. O tom, že to bolo na niektorých  z Vás veľmi náročne, niečo viem, keďže som sa zúčastnil niektorých súťaží nielen ako tréner ale aj ako pretekár.

 
14. ročník pozvedu v Teplicích Print
Monday, 29 December 2008
There are no translations available.

altV sobotu 20.12 se konal již 14. ročník pozvedu ve vzpěračské tělocvičně na Letné v Teplicích. Soutěže se zúčastnilo rekordních 49 závodníků, což je zřejmě historicky nejvyšší účast, ke které přispělo oficiální zavedení ženské kategorie. Škoda, že se soutěž křížila se souboji K-1 v Praze, jinak bych možná přemluvil Katku Kyptovou od nás, která jen v teplácích na tréninku dává 160kg. Kačenka jela ale na „kung-fu“, takže jsme se do Teplic vypravili jen společně s Kájou a Líbou Leiblovými. Měl s námi jet i rekordman v mrtvém tahu a častý účastník pozvedu v Teplicích, Jaromír Müller, ale nedovolily pracovní povinnosti. Škoda.

 
Dohoda v rámci aktivity "športom proti drogám" Print
Thursday, 25 December 2008
There are no translations available.

altDohoda asociácii združujúcich kulturistiku a silový trojboj v Českej a Slovenskej republike v rámci aktivity športom proti drogám

Zástupcovia federácii silového trojboja WPC/GPC Slovensko, WUAP Slovensko, WPC/GPC/WUAP Česká republika a kulturistiky NABBA Česká republika, SZKFB Slovensko sa vzájomne dohodli na zjednotení podmienok boja proti drogám v rámci aktivity športom proti drogám a podpísali nasledujúcu dohodu:

 
Vianočná súťaž v tlaku na lavičke Print
Thursday, 25 December 2008
There are no translations available.

altTak ako predchádzajúce roky, tak aj teraz AWPC – Slovakia na záver roka pripravila pre všetkých, ktorí si chcú spríjemniť predvianočný čas pohodovou RAW (bez superdresov) súťažou zaujímavé športové popoludnie.

V Sport Centre POHODA v Trnave sa v Sobotu, 20.decembra uskutočnil už 4. ročník „Vianočnej súťaže v tlaku na lavičke“. Atraktivitu tejto súťaže podčiarkol aj fakt, že tento rok na nej zúčastnil rekordný počet 41 pretekárov zo Slovenska a Poľska, ktorí bojovali o pekné poháre a hodnotné ceny.

 
Vianočná Cena v silovom trojboji - Bánovce n/B Print
Thursday, 25 December 2008
There are no translations available.

altV sobotu 13.12.2008 sa konala Vianočná cena v silovom trojboji v Bánovciach n/B pod záštitou SAKFST. Prinášame Vám výsledky z tejto súťaže, kde družstvo CZECH zvíťazilo pred družstvom SLOVAKIA A a SLOVAKIA B. Medzi jednotlivcami dominoval Milan Špingl pred Petrom Ovšonkom a Pavlom Varcholom.

pdf dokument Výsledky - Vianočná Cena  v silovom trojboji - Bánovce n/B

 
Vyhodnotenie roku a kalendár na rok 2009 Print
Monday, 22 December 2008
There are no translations available.

altSpolu s blížícími se Vánocemi a koncem roku 2008 jsme si dovolili trochu zabilancovat. Je to již více než 2 roky, co je českým závodníkům umožněno závodit v silovém trojboji a benchpressu v několika federacích - GPC, WPC a WUAP. Naše závodnická základna se neustále zvětšuje, oslovili jsme poměrně dost mladých lidí včetně dorostenců a juniorů, na Máchově jezeře při pohárové soutěži v mrtvém tahu startoval rekordní počet žen, dáváme šanci mnoha veteránům a samozřejmě nemůžeme opomenout kategorii OPEN, ve které máme několik světových špiček. 

 
Najlepší športovec Trnavského samosprávneho kraja 2008 Print
Monday, 22 December 2008
There are no translations available.

altSúčasné dni prinášajú so sebou hodnotenia mnohých aspektov života práve končiaceho roka. Výnimkou nie sú ani ankety o najlepších športovcov. Jedna taká bola 12.12.2008  v rámci slávnostného programu v Trnavskom divadle J. Palárika vyhlásená Trnavským samosprávnym krajom. 

 
« StartPrev123456NextEnd »

Page 1 of 6

GPC - Powerlifting Slovakia © 2018, Visit rate: 5583883 (282), Creating and hosting by Kyber System