GPC - Powerlifting Slovakia

Úvod
Majstrovstvá SR v tlaku na lavičke Tlač
Utorok, 17 Apríl 2012

altV sobotu 21. a 22.apríla sa v Zemnom uskutočnia po prvý krát Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke. PROPOZÍCIE TLAK>>>  nominácia tlak k 15.4    HARMONOGRAM>>>

  


  
 

    


Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke, Zemné
MUŽI - EQ
                         Kat 56
1.  Michal TAMAŠKOVIČ Hurbanovo OPEN
                         Kat 60
       
                         Kat 67,5
1.  Jakub MIKULA Komárno JUN
2.  Daniel JURČ Bardejov DOR
3.  Daniel TKÁČ Bardejov DOR
                         Kat 75
1.  Róbert PAŇKO Bardejov OPEN
2.  Peter SURZEN Prešov OPEN
3.  Igor KUCIRKA Giraltovce DOR
4.  Filip STANKO Komárno JUN
                         Kat 82,5
1.  Slavomír TOMKO Rožňava-Tornaľa OPEN
2.  Marián KAMENSKÝ Lučenec OPEN
3.  Matej KOVÁČ Jamník JUN
4.  Peter PARTILA Giraltovce JUN
5.  Marek PARTILA Giraltovce JUN
6.  Peter GAŽO Komárno DOR
7.  Dominik DOME Komárno DOR
8.  Miroslav ČABA Lučenec DOR
9.  Matúš DEMČÁK Jamník DOR
10.  Gergo VAKARCS Mátra Se Gyongos /HUN/ DOR
11.  Jobbagy István Lászlo Gruber Gym M50/59
                         Kat 90
1.  Ján MATEJ Bardejov OPEN
2.  Vladimír URBAN Komárno OPEN
3.  Patrik PECIAR Komárno OPEN
4.  Michal ANDRAŠČÍK Herkules Rožňava OPEN
5.  Tomáš BUGÁŇ Komárno JUN
6.  Zóltan FARKAŠ Rožňava-Tornaľa JUN
7.  Róbert MIGAĽ Sečovce JUN
8.  Dávid MESZÁROS Miškolc / HUN JUN
9.  Ákos OLAH Miškolc / HUN JUN
10.  Károly SZABÓ Mátra Se Gyongos /HUN/ JUN
11.  Daniel EGEI Mátra Se Gyongos/HUN/ JUN
12.  Patrik TRIBUS Bardejov DOR
13  Jakub VELGOS Bardejov DOR
14.  Jakub SLIVA Bardejov DOR
15.  Róbert ŠMELKO Dobšiná DOR
16.  Tomáš KRÍŽ Svidník DOR
17.  Zsolt MÁK Mátra Se Gyongos /HUN/ DOR
18.  Michal ČERVINKA Jamník M50/59
19.  Vitalij VRÁBEL Jamník M50/59
20.  Jozef VOLGYÁK Volg.Rožňava M60/69
                         Kat 100
1.  Zsolt VAJDA Rožňava-Tornaľa OPEN
2.  Roman SZANYI Drienovec OPEN
3.  Štefan REMIAŠ Drienovec OPEN
4.  Marek BIROŠ Bardejov OPEN
5.  Michal LIŠKA   DOR
6.  Michal FERENC Herkules Rožňava JUN
7.  Lukáš SABOL Strážske JUN
8.  Patrik MASÁR Komárno DOR
9.  Lukáš MICHALKO Svidník DOR
10.  Gabriel GREGA Giraltovce DOR
11.  Richárd BURAI Mátra Se Gyongos /HUN/ DOR
12.  Jozef MATEJ Bardejov M50/59
                         Kat 110
1.  Róland KEREKEŠ Herkules Rožňava OPEN
2.  Róbert SZABÓ Rožňava-Tornaľa OPEN
3.  Vladimír FLIMEL Nitra OPEN
4.  Miroslav DRUGDA Lučenec JUN
5.  Filp PUTNOCKÝ Dobšiná JUN
6.  Lukáš MASÁR NItra JUN
7.  Matúš ČORBA Giraltovce JUN
8.  Gábor KATONA Mátra Se Gyongos /HUN/ JUN
9.  Erik JAŠKANIČ Giraltovce DOR
10.  Fodor NÁNDOR Szeksárd HUN DOR
11.  Klement FEKETE Herkules Rožňava M50/59
12.  Tamás BRAUNER Mátra Se Gyongos /HUN/ M40/49
13.  Lászlo KASSA Gruber Se/HUN/ M
14.  Stanislav JURČIŠIN Košice M60/69
                         Kat 125
1.  Daniel KURILA Bardejov OPEN
2.  Sándor VOROS Komárno OPEN
3.  Marek KEREKEŠ Herkules Rožňava OPEN
4.  Štefan ELEK Herkules Rožňava OPEN
5.  Michal ČORBA Herkules Rožňava OPEN
6.  Peter MLYNARČÍK Lučenec OPEN
7.  Benjamin BODNAŔ Mátra Se Gyongos /HUN/ JUN
8.  Peter HUDOSI Lučenec JUN
9.  László TAMÁS Mátra Se Gyongos /HUN/ JUN
10.  Richard SZANYI Drienovec DOR
11.  Peter HODOSI   JUN
11.  Peter SZABO Rožňava-Tornaľa M40/49
12.  Ľuboš TYLIŠČÁK Bardejov M40/49
13.  László KOLOZSVÁRI Mátra Se Gyongos /HUN/ M40/49
14.  Jozef PETER Komárno M60/69
                         Kat 140
1.  Róbert BAŠTYUR Rožňava-Tornaľa OPEN
2.  Jozef SAKSA Drienovec OPEN
3.  Ľuboslav VELGOS Bardejov OPEN
4.  Marek PIVOVARNÍK Bardejov OPEN
5.  Ján OROSZ Zemné M40/49
                     Kat 140 +    
1.  Milan SULAN Lučenec OPEN
       
ŽENY - EQ
                Kat 56    
1.  Terézia MILÁ Bardejov OPEN
2.  Lucia FEČOVÁ Giraltovce DOR
3.  Lucia FEČOVÁ Giraltovce DOR
4.  Patrícia KURILOVÁ Jamník DOR
                           Kat 60
1.  Dagmar LIPTÁKOVÁ Bardejov OPEN
                         Kat 67,5
1.  Monika PUZDEROVÁ Bardejov JUN
                         Kat 75
1.  Júlia KOSTUROVÁ Bardejov JUN
2.  Marta VOROSOVÁ Komárno M40/49
       
       
MUŽI - RAW
                         Kat 52
1.    Laszlo Zsolt ISTVAN Power Station Se/HUN/ DOR
                         Kat 60
1.  Marek VADKERTI Zemné DOR
2.  Dominik KAMIDRA Giraltovce DOR
3.  Tomáš DANIS Komárno DOR
                         Kat 67,5
1.  Kristián KAISER Power Station HUN OPEN
2.  Avzi ZECIRI KDS Majevica SRB OPEN
3.  Marián HLUZIN Zemné JUN
4.  Peter LEHOCKÝ  Detva  DOR 
5.  Vladimír MOZOĽA Detva DOR
6.  Zoltán KARHUT Power Station Se/HUN/ DOR
7.  Milan MIKULČÍK Detva M50/59
8.  Iśtvan TOTH Power Station HUN M50/59
                         Kat 75
1.  Peter HALAJ Detva OPEN
2.  Imrich VARGA Drienovec OPEN
3.  Viktor KISS Power Station HUN OPEN
4.  Tomáš GAZDÍK Dobšiná OPEN
5.   Mário KOSTURA Bardejov JUN
6.  Ján BUDZIAK Bardejov JUN
7.  Mandic MLADEN Topola SRB JUN
8.  Miroslav ĎURIŠ Bačka Petrovec/SRB/ JUN
9.  Igor HANO Komárno DOR
10.   Pavol HVIŠČ Giraltovce DOR
11.  Csaba KOCSIS Komárno DOR
12.  Preradov GORAN Majevica SRB DOR 
13.  László KOTORMAN Balázsi Se/HUN/ M
14.  Frantíšek OSZI Komárno M50/59
                         Kat 82,5
1.  Slavomír TOMKO Rožňava-Tornaľa OPEN
2.  Juraj HUDEC Nitra OPEN
3.  Marek KOŽÁR Jamník OPEN
4.  Istvan JUHÁSZ Mosonmagyaróvar OPEN
5.  Patrik STANKO Hurbanovo
6.  Peter LEHOCKÝ Detva M40/49
7.  Radovan ČINČURA Košolná JUN
8.  Alexander MARKOVIČ Komárno JUN
9.  Stanisavljevic NEMANJA Topola /SRB JUN
10.  Michal Pavel BOHUŠ Bačka Petrovec/SRB/ DOR
                         Kat 90
1.  Tomáš LEPIEŠ Detva OPEN
2.  Ladislav TAKAČ Drienovec OPEN
3.  Roman PLAČKO Dobšiná OPEN
4.  Akos GALYAS Power Station HUN OPEN
5.  Andrej ŠIRKA Rožňava OPEN
6.  Jozef KOVÁCS Balatoalmádi OPEN
7.  Marek FEDKO  Zemné OPEN
8.   Zoltán FARKAŠ Rožňava-Tornaľa JUN
9.  Pavoltd class= 17color:#000000; GAŠPAR Nitra JUN
10.  Dominik KORŠINSKÝ Herkules Rožňava DOR
11.  Arnold GAVAJ Strážske DOR
12.  Tam NGUYEN Lučenec M40/49
13.  Ivan MRENA Trenčín M40/49
14.  Marián ŽUPA Košice M60/69
                         Kat 100
1.  Peter KVAČAN Rožňav-Tornaľa OPEN
2.  Róbert SVANCZÁR Komárno OPEN
3.  Zsolt HETYÉSI Veszprem OPEN
4.  Frantíšek VAJZER Hurbanovo OPEN
5.  Szuder KÁROLY Esztergom OPEN
6.  Maroš ZAGIBA Herkules Rožňava OPEN
7.  Marek NAMEŠPETRA Prešov OPEN
8.  Zsolt VAJDA Rožňava-Tornaľa OPEN
9.  Frantíšek JUHÁSZ Drienovec OPEN
10.  Štefan REMIAŠ Drienovec OPEN
11.  Jan MEGA Herkul/SRB/ OPEN
12.  Ladislav KOLLÁR Zemné OPEN
13.  Gavrilo GAVRILOV Bacska Petrovec OPEN
14.  Ondrej DOME Nové Zámky M50/59
15.  Juraj DZIMAS Komárno M50/59
16.  Lászlo BUGYI Szolnok M40/49
17.  Ján STRIGÁČ Herkules Rožňava
18.  Imrich ČINČURA Košolná M50/59
19.  Andrej POLONI Jamník M50/59
20.  Maté SZABO Komárno JUN
21.  Lajos SALLAI Mosonmagyaróvár JUN
22.  Dávid OLÁH Komárno JUN
23.  Lukáš SABOL Strážske JUN
24.  Michal LIŠKA Lučenec DOR
                         Kat 110
1.  Róbert SZABÓ Rožňava-Tornaľa OPEN
2.  Vladimír FLIMEL Nitra OPEN
3.  Ondrej HUDÁK Herkules Rožňava OPEN
4.  Konrád KRISZTIÁN Komárom JUN
5.  Lukáš MASÁR Nitra JUN
6.  Adam KEKELÁK Košolná DOR
7.  Pavol MIKULAJ Jamník DOR
8.  Peter SUPÁK Zemné DOR
9.  Vladimír MRAVIK Bačka Petrovec/SRB/ DOR
10.  Peter SUPÁK Zemné DOR
11.  Vojtech LAZOK Rožňava-Tornaľa M40/49
12.  Andre JANKO Fitness center Érd HUN M40/49
13.  Marián HRABOVSKÝ Zemné M4049
14.  László KASSA Gruber Gym /HUN/ M
15.  Stanislav JURČIŠIN Košice M60/69
                         Kat 125
1.  Ján HUBAJ Rožňava-Tornaľa OPEN
2.  Dušan GÁBOR Zemné OPEN
3.  Ladislav VALKAY Drienovec OPEN
5.  color: #000000Miklos MIHAJLOVIC Topola SRB OPEN
6.  Igor LAKATOŠ Zemné OPEN
7.  Norbert SZIGETI Power Station HUN JUN
8.  Frantíšek HREHA Giraltovce JUN
9.  Sandor BABOCSIK Balászi se HUN M40/49
10.  Jozef BARTKO Nitra M40/49
11.  Jozef PETER Komárno M50/59
12.  Frantíšek MAKRANSKÝ Rožňava-Tornaľa M50/59
13.  Pe/tdter SZABÓ Rožňava-Tornaľa M40/49
14.  Gabriel OLÁH Komárno  
15.  Ján PAVLINY Bačka Petrovec/SRB/ M40/49
                         Kat 140
1.  Róbert BAŠTYUR Rožňava-Tornaľa OPEN
2.  Erik SUSZTAY Lučenec OPEN
3.  Boris FABIÁN Zemné OPEN
4.  Marek PIVOVARNÍK Bardejov OPEN
5.   Lászlo MÉSZAROS Miškolc /HUN/ OPEN
6.  Igor LAKATOŠ Zemné OPEN
7.  Ján OROSZ Zemné M40/49
       
                     Kat 140+    
1.  Marián BOMBALA Lučenec OPEN
2.  János KAJDI Balatonalmádi OPEN
 3.  Ozor SZABO  Power Station HUN  M40/49 
ŽENY - RAW
                         Kat 48
 1.  Katalin MEZEI  Power Station HUN  OPEN 
                      Kat 52    
1.  Szilvia KAISER Power Station HUN OPEN
                         Kat 56
1.  Domonika HOJSÍKOVÁ Trenčín JUN
2.  Miroslava NAGAJDOVÁ Zemnéspan style=font face=font-size:14; DOR
3.   Patrícia KURILOVÁ Jamník DOR
                         Kat 60
1.  Martina NAMEŠPETROVÁ Prešov OPEN
                         Kat 67,5
 1.  Mária KAVUĽOVÁ  Bardejov  JUN 
                         Kat 90
 1.  Katarína MURANČÁNOVÁ  Lučenec  OPEN 

 


     

 

 

 

 

 


 


 


 


 

size=

xl25 style=2

font-size:14;

span style=

strong

td class= 

xl25 /tr

sizespan4

 

GPC - Powerlifting Slovakia © 2018, Visit rate: 5473099 (1942), Creating and hosting by Kyber System